lumini.com.pl


Warning: Creating default object from empty value in /home/lumini/ftp/www/lumini/components/com_virtuemart/views/category/view.html.php on line 187

Drodzy Państwo, ta zakładka powstała specjalnie z myślą o Państwa oczekiwaniach. W trosce o Państwa zadowolenie, a także o zapewnienie właściwej jakości i poziomu świadczonych przez nas usług proponujemy kompleksowe rozwiązania szyte na miarę Państwa potrzeb.


Jeżeli w naszej ofercie nie ma obecnie artykułu, którego Państwo poszukujecie, nic straconego! Zapraszamy do składania zapytań na adresy e-mail podane w zakładce KONTAKT.


Działamy według schematu:

Państwa pomysł → nasz projekt/wizualizacja → akceptacja projektu → produkcja

 

Co nas wyróżnia?
Konkurencyjne ceny: dzięki długotrwałej współpracy z naszymi partnerami możemy Państwu zaproponować niskie ceny, a często także bardzo atrakcyjne rabaty.
Wzorowe podejście do Klienta: dzięki długoletnim doświadczeniu w obszarze sprzedaży i obsługi klienta, zawsze uda nam się znaleźć satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.
Terminowość: wiemy, że w obecnych czasach punktualność jest na wagę złota. Ceniąc czas nasz i przede wszystkim naszych Klientów, nie możemy sobie pozwolić nawet na najmniejsze opóźnienia.
Szeroki wybór: oczekiwania każdego z naszych Klientów są inne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przygotować dla Państwa jak najwięcej rozwiązań, z których będziecie mogli wybrać to jedno, najbardziej odpowiadające Państwa potrzebom. Proponujemy wykonanie wszelkiego rodzaju produktów z takich materiałów jak: metal, drewno, plastik, szkło, tekstylia, ceramika, silikon, guma i wiele innych.
Najwyższe standardy jakości: dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas produkt był nie tylko dopasowany do Państwa potrzeb, ale i spełniał najwyższe standardy jakości.
Wsparcie: zapewniamy fachową pomoc przy doborze artykułów, które najbardziej przypadną do gustu Państwa Klientom. Wystarczy tylko skierować zapytanie na nasz adres e-mail, a my zadbamy o resztę.

Jesteś tutaj: Główna _Nie znalazłeś produktu?